dczt ue efs zporr pwr
Aktualności
Kontakt
O nas
Opracowania Merytoryczne
Linki
Baza firm
Przypomnienie hasła
Rejestracja
Zaloguj

 

Liczba odsłon:
Aktualności
         
 

Strona e-zdrowie zawiera treści archiwalne

   
   

Strona zawiera treści archiwalne dotyczące projektu „TRANSFER WIEDZY POMIĘDZY SFERĄ B+R A GOSPODARKĄ DOLNEGO ŚLĄSKA POPRZEZ TWORZENIE REGIONALNYCH SIECI NAUKOWO-GOSPODARCZYCH” realizowanego w okresie od 1 października 2005 do 30 czerwca 2007.

 
 

V seminarium sieci e-Zdrowie

   
   

21 i 22 lutego 2007 r. odbyło się V seminarium  Sieci e-Zdrowie pt.
 
„Standardy informatyki medycznej”,
 na którym została podpisana umowa o powołaniu Klastra e-Zdrowie pomiędzy Politechniką Wrocławską, Akademią Medyczną we Wrocławiu oraz Wrocławskim Medycznym Parkiem Naukowo- Technologicznym.

 
 

IV Seminarium sieci e-Zdrowie

   
   

Dnia 04.12.2006 r na Akademii Medycznej we Wrocławiu odbyło się IV Seminarium sieci e-Zdrowie pt.

„Rola sieci naukowo- gospodarczej e-Zdrowie w Ogólnopolskim Klastrze  e-Zdrowie”

 

 
 

Biotechnologia i diagnostyka medyczna - innowacyjne projekty badawcze

   
   

Dolnośląskie Centrum Zaawansowanych Technologii serdecznie zaprasza na II Seminarium sieci naukowo - gospodarczej Biotech, organizowane w ramach projektu pt. "Transfer wiedzy pomiędzy sferą B+R a gospodarką Dolnego Śląska poprzez tworzenie regionalnych sieci naukowo- gospodarczych", które odbędzie się 28.06.2006 o godz. 10:00 w Qubus Hotel Wrocław, ul. Św. Marii Magdaleny 2.

 
 

Seminarium 20.04.2006 - stanowisko DCZT a RPO

   
   

W dniu 20.04.2006 o godz. 13:00 w Starej Sali Senatu s. 127 (budynek A-1, Gmach Główny Politechniki Wrocławskiej) odbędzie się Seminarium DCZT, na którym eksperci merytoryczni sieci "e-Zdrowie", "Biotech" i "Energia" poddadzą dyskusji stanowisko DCZT dotyczące priorytetów zawartych w Regionalnym Programie Operacyjnym dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

 
 

Regionaly Program Operacyjny

   
   

Szanowni Państwo!

W ramach serwisu internetowego Urzędu Marszłkowskiego www.rpo.umwd.pl trwają konultacje społeczne nowego projektu Regionalnego Programu Opercyjnego. Do dnia 24 kwietnia br. będzie można zgłaszać uwagi do nowego projektu ZPW i RPO dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 - 2013.

Aby pobrać:

NOWY PROJEKT ZPW I RPO NA LATA 2007-2013 ZAAKCEPTOWANY PRZEZ ZARZĄD WOJEWÓDZTWA DOLNOSLĄSKIEGO W DNIU 21 MARCA BR. br>(Projekt zmodyfikowany 24.03.2006)
Zachęcamy do aktywnego tworzenia tych

 
 

"Wdrażanie zaawansowanych technologii kluczem do wzrostu konkurencyjności i innowacyjności Regionu w latach 2007-2013"

   
   

Konferencja odbyła się 27 lutego 2006 r. w godz. 10.00 – 14.00 w hotelu Mercure Panorama we Wrocławiu przy Placu Dominikańskim 1

Poświęcona została prezentacji działań mających na celu wzrost innowacyjności i konkurencyjności Dolnego Śląska poprzez wzmocnienie powiązań nauki i gospodarki w naszym Regionie. Obrady dotyczyły w szczególności trzech obszarów tematycznych:

  • technologie informatyczne w medycynie i służbie zdrowia
  • energie alternatywne i odnawialne
  • biotechnologia i zaawansowane technologie medyczne
 
 

Projekty w obszarze Foresightu z udziałem DCZT

   
   

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozstrzygnęło konkurs w ramach Sektorowego programu Operacyjnego "Wzrost Konkurencyjności przedsiebiorstw" Działanie 1.4.5."Projekty badawcze w obszarze monitorowania i prognozowania rozwoju technologii ( z ang. foresight). DCZT w konsorcjum z partnerami (także spoza Dolnego Sląska) bedzie realizatorem w trezch projektach z tego obszaru

  • Foresight technologiczny materiałów i kompozytów polimerowych
  • Scenariusze rozwoju technologicznego przemysłu wydobywczego rud miedzi i surowców towarzyszących w Polsce
 
Subskrybuj zawartość      
Jeli chcesz otrzymywać na bieżąco wszelkie informacje o naszej działalności to zapraszamy do dopisania się do naszej listy mailowej:
dopisz   wypisz

Czy wiesz, że będąc zarejestrowanym użytkownikiem naszego serwisu dostajesz dostęp do wielu dodatkowych informacji?? Jesteś ciekawy jakich? Zajrzyj tutaj by dowiedzieć się wiecej o rejestracji...
Copyright © 2018 by www.e-Zdrowie.dczt.wroc.pl